poniedziałek , 16 Lipiec 2018
Główna / Opinie / TOXINEXT OPINIA O PRODUKCIE

TOXINEXT OPINIA O PRODUKCIE

Słowo od Redakcji: Według danych Światowej Organizacji Zdrowia, pasożyty obecne w ludzkich organizmach stanowią główną przyczynę chorób śmiertelnych. Od zapalenia wątroby, przez wrzody żołądka, aż po guzy nowotworowe. Co roku 15 milionów ludzi umiera z powodu zarażenia pasożytami. Ogromna skala przypadków zarażeń wskazuje, że pasożyty żyją niemal w każdej osobie.

 

– Dziś omówimy ten problem z Martyną Skrzypczak, wiodącą badaczką z laboratorium Higieny i Zdrowia Publicznego

– Dzień dobry, dr Skrzypczak. Czy możemy mieć zaufanie do informacji, jakie podaje Światowa Organizacja Zdrowia w zakresie zarażenia pasożytami? 
– Kilka lat temu, w środowisku specjalistów panowało przekonanie, że pasożyty mogą najwyżej osłabić układ immunologiczny. Uważano, że nie są główną przyczyną chorób. Obecnie stale gromadzimy dane statystyczne w tym zakresie oraz wyniki badań w tym obszarze i coraz wyraźniej widać, że zarażenie pasożytami wywołuje większość poważnych chorób.

Osobiście ufam statystykom Światowej Organizacji Zdrowia i mogę powiedzieć, że badania, które prowadzimy w naszym laboratorium je potwierdzają. Około 92% zgonów jest wynikiem żerowania pasożytów. To nie tylko zgody, których przyczyną były choroby. Przeważająca większość tak zwanych „śmierci z przyczyn naturalnych“ jest bezpośrednim wynikiem działalności pasożytów w organizmie.

– Zazwyczaj, gdy myślimy o pasożytach, mamy na myśli zwykle robaki jelitowe. Jak to możliwe, że mogą być przyczyną śmierci?

– Błędem jest uważać, że robaki jelitowe to jedyne pasożyty żerujące w organizmach ludzkich. Ogromna ilość przeróżnych gatunków pasożytów może zamieszkiwać różne organy ciała ludzkiego, co może mieć wielorakie następstwa. Robaki jelitowe, a mówiąc precyzyjniej helminty – są bardzo groźne. Dosłownie niszczą jelita, sprawiając że gniją i w rezultacie człowiek umiera. A przy okazji helminty są trudne do wykrycia i wyplenienia.

Oprócz nich istnieją tysiące pasożytów, które zamieszkują wątrobę, mózg, płuca, bytują we krwi i w żołądku. I niemal wszystkie są śmiercionośne. Niektóre z nich już od samego początku zaczynają niszczyć ciało ludzkie. Inne działają potajemnie aż osiągną taką liczebność, że ciało nie jest już w stanie tolerować ich obecności i pacjent umiera.

Jednocześnie mogę z całą pewnością powiedzieć, że niemal każdy jest zarażony pasożytami. Większość pasożytów bardzo trudno wykryć. Kiedy pojawiają się pierwsze objawy zarażenia pasożytami, specjaliści próbują leczyć właśnie same objawy. Nawet w trakcie autopsji obecność pasożytów trzeba potwierdzić specjalnymi testami. A przynajmniej, by wykryć większość z nich.

„Istnieją tysiące pasożytów, które zamieszkują wątrobę, mózg, płuca, bytują we krwi i w żołądku. I niemal wszystkie są śmiercionośne.“

– Czy mogłaby Pani podać kilka konkretnych przykładów zarażenia pasożytami?

– Mogłabym opowiedzieć o tysiącach przypadków. Ale chciałabym omówić przede wszystkim te, które najlepiej obrazują, jak groźne może być zarażenie pasożytami.

Po pierwsze stało się jasne, że niektóre tasiemce mogą wywoływać raka. Właściwie to tasiemce w pierwszej kolejności mają raka. Nie nosiciel. Jednak ich chore komórki rozprzestrzeniają się po organizmie, zarażając człowieka. Dzieje się tak w momencie, gdy larwy robaków dostają się z jelit do węzłów chłonnych. W rezultacie tworzą się nowotwory, które szybko wywołują negatywne skutki w organizmie. W ciągu kilku miesięcy dochodzi do zgonu. Tydzień temu byłam świadkiem śmierci spowodowanej takim guzem.

W centralnej części zdjęcia: komórki złośliwego guza wywołanego pasożytniczą działalnością tasiemców.

Innym częstym przypadkiem jest zarażenie mózgu pasożytami. Efektem jest psychoza, szybkie zmęczenie, niepokój pojawiający się bez przyczyny oraz nagłe zmiany nastroju. A w bardziej zaawansowanych stadiach, gdy mózg wypełniają pasożyty, pojawiają się poważniejsze choroby, które ostatecznie prowadzą do śmierci.

Oto zdjęcia pacjentów, u których stwierdzono obecność pasożytów w mózgu (w obu przypadkach pacjentów nie udało się uratować):

Trzeci przykład: ludzkie serce zarażone pasożytami. Uważa się, że są to rzadkie przypadki. Jednakże różne ilości robaków sercowych żerują w organizmach około 23% ludzi. W zasadzie co czwarta osoba jest nosicielem. W początkowym stadium są one całkowicie niedostrzegalne i mają zerowy wpływ na organizm. Jednak wraz z upływem czasu, ich oddziaływanie na serce jest coraz bardziej zauważalne. Stają się główną przyczyną różnych chorób serca i odpowiadają za blisko 100% nagłych zgonów w wyniku zatrzymania akcji serca.

– Jak chronić się przed pasożytami? Czy istnieją testy lub leki?

– Niestety obecnie nie istnieją właściwe narzędzia diagnostyczne, pozwalające wykryć obecność pasożytów w organizmie ludzkim. Do pewnego stopnia przyczyną jest ogromna liczba gatunków pasożytów (tysiące odmian), a także duży stopień skomplikowania procesów, które umożliwiałyby ich wykrycie. Kompleksowa diagnostyka nie jest dostępna w całym kraju i może być kosztowna.

Specjalista rodzinny nie zleci testów na obecność pasożytów, ponieważ placówki nie dysponują odpowiednim sprzętem i wystarczającą wiedzą. Taki stan rzeczy obserwujemy w większości miast.

Pierwsze objawy, które mogą wskazywać na obecność pasożytów w organizmie to:

  • Alergie (wysypki, łzawiące oczy i katar);
  • Częste przeziębienia, bóle gardła i zatkany nos;
  • Chroniczne zmęczenie (szybko się męczysz bez względu na to, co robisz);
  • Częste bóle głowy, zaparcia i biegunki;
  • Bóle mięśni i stawów;
  • Nerwowość oraz zaburzenia snu i apetytu;
  • Ciemne kręgi oraz worki pod oczami;

Jeśli doświadczasz 2 tego typu objawów na raz, jest to ewidentny znak, że w Twoim organizmie żerują pasożyty.Jeśli chodzi o leki, to są z tym pewne trudności. Obecnie na rynku istnieje tylko jeden środek, który jest w stanie oczyścić ciało z pasożytów.

– Co to za lek i kto go opracował? Czy mogłaby Pani opowiedzieć o nim więcej?

– Jest to produkt zwalczający pasożyty „ Toxinext“, który opracowała grupa niezależnych naukowców we współpracy z naszym laboratorium. Pracowaliśmy nad około 20 potencjalnymi lekami na pasożyty jednocześnie. W trakcie procesu projektowania leków, postanowiliśmy skupić się na „ Toxinext“, ponieważ oferował najbardziej obiecujące wyniki.

Toxinextto wyjątkowe połączenie krwawnika pospolitego, goździków, centurii zwyczajnej oraz 20 składników pomocniczych. Podczas prac wytwórczych oraz prób, produkt wykazał się wyjątkową skutecznością. Obecnie jest to jedyny środek, który opracowano z powodzeniem. Gdyby głównym celem tych działań było nastawienie na zysk, możliwe byłoby sprzedawanie leku Toxinext w aptekach w całym kraju po wysokich cenach. Jednakże my jesteśmy organizacją non-profit i uważamy, że zdrowie naszego narodu jest warte dużo więcej niż wszelkie zyski, które moglibyśmy wypracować sprzedając ten lek. Jest on dostępny w cenach netto.

Dlatego też nie trzeba wydawać zbyt dużych sum pieniędzy na leczenie.

Dlaczego Toxinext jest tak skuteczny i czym rożni się od innych opcji leczenia zarażenia pasożytami?

– Jak już wspomniałam, obecnie jest to jedyny skuteczny środek, który pozwala oczyścić ciało z pasożytów, który istnieje na świecie. Firmy i sieci farmaceutyczne są żywo zainteresowane lekiem Toxinext i bardzo chciałyby go dystrybuować. Ponieważ Toxinext natychmiast zwalcza szeroką gamę pasożytów, jakimi może być zarażony człowiek. Mając na uwadze problemy z wykryciem ich obecności, lek ten pozwala skutecznie oczyścić całe ciało. Jak już mówiłam, praktycznie nie ma możliwości sprawdzenia, jakie pasożyty bytują w danej osobie. Toxinext zwalcza i usuwa pasożyty żerujące w dowolnym zakamarku organizmu, od mózgu, przez serce i wątrobę, aż do jelit. Żaden inny istniejący lek nie jest w stanie tego dokonać.

Ponadto Toxinext to nie środek chemiczny, ale produkt całkowicie naturalny, który nie wywołuje reakcji alergicznych, zaburzeń funkcjonowania jelit, ani innych problemów, które mogą pojawić się podczas leczenia farmakologicznego. Takie tabletki, oprócz tego że leczą, pomagają organizmowi trawić wiele różnych związków chemicznych.

Myślę, że nasi czytelnicy chcieliby wiedzieć, gdzie można kupić Toxinext?

– Na dzień dzisiejszy Toxinext można zamówić wyłącznie poprzez stronę producenta. Produkt nie jest obecnie dostępny w aptekach, ponieważ uczestniczą one w negocjacjach z przedstawicielami państwowymi, dotyczącymi cen i programów sponsorowania. Nasze laboratorium nie chce angażować się w biurokrację. Naszym celem nie jest zarabianie pieniędzy. Chcemy jedynie dać ludziom dobry produkt. W przeciwieństwie do aptek, które liczą tylko na zyski.

Miejmy nadzieję, że pewnego dnia dojdziemy do porozumienia i Toxinext będzie dostępny także w aptekach. Obecnie można go zamówić jedynie online. Staraliśmy się, by wszystko było proste i wygodne dla kupujących. Toxinext dostarczany jest kurierem lub pocztą. Płatności dokonujemy przy odbiorze. To bardzo proste.

– Czy chciałaby Pani coś jeszcze powiedzieć naszym czytelnikom, zanim zakończymy wywiad?

– Jedyne co chciałabym powiedzieć, to – uważajcie na swoje życie i zdrowie. Możecie nawet tego nie podejrzewać, ale istnieje 97-98% szansa, że pasożyty żyją w waszych organizmach. Mogą być wszędzie. We krwi, płucach, sercu czy mózgu. Pasożyty praktycznie zżerają was od środka, jednocześnie zatruwając organizm. W efekcie pojawia się mnóstwo problemów zdrowotnych, a życie skraca o 15-25 lat. Nie wspominając już o problemie nagłych zgonów, za nie również odpowiada wpływ pasożytów na organizm ludzki.

Sprawdź Również

Jakie wyróżniamy typy ŁUSZCZYCY?

Łuszczyca (łac. Psoriasis), jest przewlekłą i nawracającą chorobą o podłożu autoimmunologicznym. Nieprzewidywalna i drażniąca, jest jedną z najbardziej uporczywych …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *